Objektivat e Juventusit në mesfushë (foto)

 

Juventusi është në kërkim të një mesfushori për të zëvendësuar të larguarin, Paul Pogba.

Pas refuzimit të PSG për ta shitur Blasé Matuidi, Juve ka katër alternative tjera për mesfushen.

Ata janë Sissoko i Njukasëllit, Luiz Gustavon e Wolfsburgut, Herreran e United dhe Witsel të Zenitit.

Moussa Sissoko (Newcastle)

Image result for sissoko newcastle

Luis Gustavo (Wolfsburg)

Image result for luiz gustavo wolfsburg

Ander Herrera (Manchester United)

Image result for ander herrera man united

Alex Witsel (Zenit St. Petersburg)

Image result for alex witsel zenit

- Advertisement -

MË TË FUNDIT