Obi Mikel ia prish “qejfin” Jose Mourinhos

Diego Costa vazhdon të vuaj nga lëndimet. Sulmuesi spanjoll, ka pësuar një tjetër lëndim, vetëm pak ditë pas rikthimit nga një tjetër lëndim, që e mbajti jashtë për disa javë.

Ishte një ndërhyrje e fortë e Obi Mikel, që e detyroi Costan të largohet nga stërvitjet, në Bangkok, në prag të ndeshjes mes Chelsea dhe Yjeve të Tajlandës.

- Advertisement -

MË TË FUNDIT