“O Zot po digjen njerëzit brenda” britma nga aksidenti i rëndë në Shqipëri, makina merr flakë (VIDEO)

Një aksident i rëndë ka ndodhur ditën e sotme në pranë kryqëzimit të Laçit në autostradën Fushë Krujë-Milot.

Makina ka qenë duke ecur me shpejtësi të madhe dhe është përplasur me trafik ndarësen, pastaj ka shpërthyer në flakë.

Në videon e publikuar dëgjohen njerëz duke thirrur që të sillte ujë, pasi ka njerëz brenda.

Dëshmitarët okularë kanë thënë se në makinë ndodheshin dy persona.

- Advertisement -

MË TË FUNDIT