‘O moj Shypni e mjera Shypni’

Këngëtarja, Anjeza Shahini ka bërë një reagim pas rrëzimit të Teatrit Kombëtar  në Shqipëri.

Me një postim në Instagram ajo ka publikuar një fotografi dhe ka shkruar duke i kërkuar falje Teatrit, shkruan portali GazetaBlic.

‘O MOJ SHQYPNI E MJERA SHQYPNI” Nuk di pse kisha shpresë. Kur të vij në Tiranën time të dashur, që aq shumë më ka marrë malli, do të kaloj nga një rrugë tjetër që të mos e shoh realitetin me sy, se më dhemb 💔#teatrikombëtarnafal🙏 ‘, ishin fjalët e saj.

- Advertisement -

MË TË FUNDIT

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com