Nxënësi flen në klasë, ja si e zgjon mësuesi

Shokët tentuan ta zgjojnë nga gjumi, por tentimi i tyre dështoi.

Asnjë mësimdhënësi nuk i pëlqen që nxënësit e tij të flejnë në klasë, por as edhe këtij mësuesi që vendosi ta zgjodhe nxënësin me një mënyrë të pabesueshme.

Shokët tentuan ta zgjojnë nga gjumi, por tentimi i tyre dështoi, transmeton Gazeta Express.

Profesori mori fikësen e zjarrit dhe e zgjoi nxënësin nga gjumi. Shikojeni videon:

 

- Advertisement -

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

MË TË FUNDIT

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com