Numërimi i votave me kusht, ja cila parti po prinë

Në Qendrën e Numërit dhe Rezultateve vazhdon numërimi i votave me kusht dhe VPNV.

Partia e cila ka siguruar më së shumti vota është Lëvizja Vetëvendosje me 1062, shkruan Indeksonline.

Në bazë të numërimit, e dyta radhitet PDK me 881, e pasuar nga koalicini AAK- PSD me 879 vota. /Indeksonline/

- Advertisement -

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

MË TË FUNDIT