“Nuk u ula afër Lladrovcit, por shkova të ulem tek një dud!”

Deputeti Milaim Zeka ka treguar një fakt interesant në 20-vjetorin e betejës së Llapushnikut.

“Në Llapushnik isha me Fatmir Limajn, por aty ishte edhe zoti Lladrovci, dhe unë zgjodha që të ulem nën dud, e jo afër zotit Lladrovci’, ka thënë Zeka në emisionin DebatPlus në TV Dukagjin, shkruan Drenicapress.

Zeka ka folur edhe për qeverisjen në dy komunat e Drenicës, duke thënë se ka shumë punë për të bërë në rregullim e mirëqenies së banorëve të kësaj ane.

- Advertisement -

MË TË FUNDIT