Nuk e pranon zëvendësimin, e hedh fanellën në tokë

Lirim Mema nuk e pranuar mirë zëvendësimin nga trajneri Rafet Prekazi.

Mbrojtësi i djathtë që luan në Braunschëeig, pas ndërrimit ka bërë një gjest ë ulët.

Ai ka zhveshur fanellën dhe e ka gjuajtur në tokë.

Gjest aspak i mirë i një futbollisti që luan për përfaqësuesen.

Madje Mema ishte fajtori kryesor i golit të tretë të pranuar. /Gazeta Olle/

dardanet 3

dardanet 2

- Advertisement -

MË TË FUNDIT