Nora na çuditë, bën lëvizje provokuese e veshur me fustanin e ngushtë

Nora Istrefi duket tërheqëse në videon e cila po qarkullon në rrjet.

Këngëtarja e njohur shqiptare, Nora Istrefi, njihet për sukseset që ka arritur në muzikë, shkruan lajmi.net.

Mirëpo vëmendje shpesh ka marrë edhe me pamjen e jashtme, paraqitjet skenike dhe jo vetëm.

Në një video e cila po qarkullon në rrjet, këngëtarja duket tejet joshëse e veshur me një fustan të ngushtë, teksa shfaqet duke bërë lëvizje provokuese.

Nora ka vënë në pah format trupore.

- Advertisement -

MË TË FUNDIT

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com