Nora e Roberti janë bashkuar, sekretin e tyre e zbulon Era

Nora e Roberti duket se janë bashkuar përsëri.

E këtë ‘sekret’ ua ka zbuluar motra e Norës, Era Istrefi, shkruan ORAinfo.

Era në Instagramin e saj ka publikuar një pamje ku shihen se janë mbledhur shoqëria për të kaluar kohë së bashku.

Në pamjen në fjalë, aty afër janë edhe Nora dhe Roberti.

- Advertisement -

MË TË FUNDIT