Nokia vjen më telefonin më të ri

Bëhet e ditur se modeli më i ri i telefonave të mençur nga Nokia do të jetë, Nokia 1100 i cili bazohet ne sistemin operativ Android dhe që pritet të hidhet në treg së shpejti.
Ky model vjen më një procesor 1.3 GHz quad core MediaTek82 Mt-65 dhe ekranin me cilësi HD, dhe me 512 MB RAM. Një cilësi tjetër për këtë model që bëhet e ditur është se do të ketë kamerën 8 megapikselë, ndërsa për informacione të tjera mbete të shihet në ditët në vazhdim.
- Advertisement -

MË TË FUNDIT