Nokaut i frikshëm në meçin pas Markut, boksieri bie në tokë dhe fillon të dridhet

Callum Smith ka bërë një goditje të jashtëzakonshme në drejtim të Lenin Castillo.

Smith dha një goditje që e la totalisht pa vetëdije kundërshtarin dhe tashmë ai po dërgohet në spital.

Gjendja e tij momentalisht nuk duket të jetë aspak e mirë, sipas mediave britanike.

- Advertisement -

MË TË FUNDIT