Një zonjë e vërtetë si Leonora Jakupi, la të gjithë ‘gojë hapur’ me veshjen, grimin e flokët

Leonora Jakupi është një këngëtare shumë e dashur për publikun.

Ajo u bë pjesë e skenës në moshë shumë të re dhe gjithmonë ka qenë një ndër të preferuarat e publikut, shkruan ORAinfo.

Si të gjithë qytetarët e Kosovës, edhe Leonora është izoluar në shtëpi për shkak të përhapjes së koronavirusit.

Ajo vazhdon të jetë shumë aktive në rrjetet sociale, me postime të ndryshme.

Sonte ka publikuar një foto në të cilën po duket më e bukur se asnjëherë më parë./ORAinfo/

- Advertisement -

MË TË FUNDIT