Një vajzë e re bie nga tarraca e lokalit ku po pinte kafe

Një vajzë në moshë të re, ende e paidentifikuar, është rrëzuar nga tarraca e një lokali. Pas rrëzimit nga lartësia vajza nuk ka rënë në tokë, por në ballkonin e katit të dytë të ndërtesës ku po konsumonte kafen.

Ngjarja e rëndë ka ndodhur këtë të dielë në qytetin e Korçës dhe sipas informacioneve të deritanishme, e reja ndodhet në gjendje të rëndë shëndetësore.

Policia ndodhet në vendngjarje ndërsa ambulanca e ka dërguar me urgjencë në spital./Express

- Advertisement -

MË TË FUNDIT