Një super këngë e re nga Loredana & Delara – “Checka”

Loredana sapo ka lansuar projektin e saj më të ri “Checka”, bashkëpunim me Delara.

Kënga në fjalë është vizuelizuar edhe me videklip, shkruan IndeksOnline.

Janë fansa të shumtë që e kanë mirëpritur këngën në fjalë.

Interpretueset në fjalë shquhen për potencën vokale, dhe jo rastësisht pëlqehen kaq shumë në publik. /IndeksOnline/

- Advertisement -

MË TË FUNDIT