Një person hidhet nga ballkoni i spitalit (Video)

Një person hidhet nga ballkoni i spitalit në Qendrën Spitalore Universitare Nënë Tereza.

Ngjarja ka ndodhur pak minuta më parë dhe nuk dihen ende rrethanat e saj.

Nuk dihet nese eshte pacient apo ndonje i aferm i ndonje pacienti.

Policia ka mberritur ne vendngjarje dhe po heton.

- Advertisement -

MË TË FUNDIT