Një kuletë me mjete dhe kartela banke, është gjetur sot në Veternik.

Rastin e ka raportuar në redaksi, Shpetim Sinani nga Podujeva, lexues i klankosova.tv.

Ai bën thirrje që pronarja e saj, A.G, të lajmërohet në këtë numër kontakti 049 292 604, për të marrë kuletën e saj.

Sipas tij brenda kësaj kulete përveç kartave bankare të identitetit gjendeshin rreth 1.000 euro.