Një nuse e zonja si Afrona, na prezanton me drekën që ka përgatitur për Bajram

Afrona Dika po vazhdon të jetë një emër tejet e përfolur në publikun e medieve rozë.

Bashkëshortja e Bleros është shumë e përfolur sidomos për paraqitejt e saj gjithmonë në top-formë dhe plot stil, shkruan ORAinfo.

Afrona posedon shumë ndjekës në rrjete sociale për të cilët nuk heziton të jetë shumë aktive me postime.

Sot ajo na ka prezantuar me drekën e përgatitur për festën e Bajramit./ORAinfo/

- Advertisement -

MË TË FUNDIT