Teuta Krasniqi me rolin e “Republikës” në serialin “Ça ka shpija” arriti që shumë shpejt të pëlqehet nga ndjekësit e këtij seriali vendor, shkruan GazetaBlic.

Së fundmi aktorja ishte e ftuar në emisionin “Mirage” në rubrikën “Kë zgjedh”, ku u vu përballë disa zgjedhjesh mes figurave të ekranit.

Mirëpo, pyetje e sikletshme se me kë do donte të kalonte natën, në mes të Lorik Canës dhe Capital T, aktorja nuk hezitoi të përgjigjej.

“Asnjërin nuk i kam parë me atë sy, por, hajt do zgjedh të dy”, ishte përgjigja e Teuta Krasniqit./GazetaBlic

Video (min:3:54)