Një lajm i mirë për Romën para ndeshjes me Leverkusenin

 

Në ndeshjen kundër Bayer Leverkusenit në kuadër të Ligës së Kampionëve, trajneri i Romës, Rudi Garcia, do të ketë në dispozicion mesfushorin Daniele de Rosi.

De Rosi ka munguar disa ndeshje për shkak të lëndimit, dhe ky është një lajm mirë për Verdhekuqët,që synim kryesor ndaj gjermanëve kanë fitoren./Drenicapress.info/

- Advertisement -

MË TË FUNDIT