Një person ka humbur jetën nga Covid si dhe kanë rezultuar pozitivë nëntë të tjerë.

Sot janë shëruar 8 qytetarë, derisa numri i përgjithshëm i të shëruarve është 105.405.

Njoftimi i plotë: