Një grua në Gjakovë hidhet nga kati i dytë

Një grua në qytetin e Gjakovës ka kërcyer nga kati i dytë, ku dyshohet se ka tentuar vetëvrasjen.

Sinjalizuesit i kanë thënë mediumit se ngjarja ka ndodhur pak minuta më parë. Gjithnjë sipas sinjalizuesit gruaja aktualisht gjendet në spital dhe është jashtë rrezikut për jetë.

Deri më tani nuk dihet për ndonjë informacion tjetër.

- Advertisement -

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

MË TË FUNDIT

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com