Një dëmtim horror për futbollistin e Chievos (Video)

Një dëmtim horror ka pësuar futbollisti i Chievo Veronës Federico Mattiello.
Mesfushori i Romës Radja Nainggolan ka bërë një ndërhyrje në dukje normale ndaj tij por duke lënë pasoja të tmerrshme.
Siç shihet edhe në video atij i është thyer këmba.
Dhimbja ka qenë tmerrësisht e madhe dhe pamja tmerruese, mjafton të shikoni reagimin e Gervinhos i cili vë duart në kokë.
- Advertisement -

MË TË FUNDIT