Një 58 vjeçar i vdekur në Skenderaj dhe 31 raste të reja me koronavirus

Gjatë 24 orëve të fundi në vendin tonë janë regjistruar 685 raste të reja me koronavirus, ndërsa 14 raste të vdekjes.

Në mesin e të vdekurve është edhe një person nga Skenderaj, i moshës 58 vjeç, transmeton drenicapress.info

Poashtu, gjatë 24 orëve të fundit janë regjistruar rekord të rasteve nga komuna e Skenderajt. Të infektuarit janë nga këto vende:

1 në Kopiliq i Epërm
1 në Kotorr
1 në Kuçicë
1 në Plluzhinë
1 në Polac
7 në Prekaz të Epërm
1 në Rakinicë
1 në Runik
14 në Skenderaj
2 në Vajnik
2 në Qubrel. /DrenicaPress/

- Advertisement -

MË TË FUNDIT