Kryetari i Lëvizjes Vetëvendosje Albin Kurti dhe ai i LDK-së Isa Mustafa kanë nisur takim mes vete.

Edhe kësaj here takimi po zhvillohet në Kuvendin e Kosovës.

Ndërsa mediat nuk kanë qenë të lajmëruara për këtë takim./Indeksonline/