Nis takimi mes Albin Kurtit e Isa Mustafës, a do të arrihet marrëveshja?

Kryetari i Lëvizjes Vetëvendosje Albin Kurti dhe ai i LDK-së Isa Mustafa kanë nisur takim mes vete.

Edhe kësaj here takimi po zhvillohet në Kuvendin e Kosovës.

Ndërsa mediat nuk kanë qenë të lajmëruara për këtë takim./Indeksonline/

- Advertisement -

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

MË TË FUNDIT

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com