Nis mbledhja e kryesisë së LDK-së

Ka nisur mbledhja e kryesisë së Lidhjes Demokratike të Kosovës (LDK), raporton Ekonomia Online.

Në selinë e LDK-së në mbledhjen e kryesisë së kësaj partie, kanë arritur nënkryetarët Vjosa Osmani, Agim Veliu e Lutfi Haziri.

Poashtu në mbledhje janë edhe anëtarët e kryesisë Avdullah Hoti, Kujtim Shala, Arban Abrashi si dhe Gazmend.

Në këtë mbledhje mediet janë lejuar të marrin vetëm pamje.

Edhe partia e Albin Kurtit ka thirrur mbledhje të kryesisë në orën 09:00, e cila mbledhje po vazhdon ende.

Mbledhjet e kryesisë po mbahen pak para takimit të Isa Mustafës dhe Albin Kurtit.

- Advertisement -

MË TË FUNDIT