Nis futja e tifozëve në stadium, italianët e holandezët marshojnë së bashku drejt ‘Air Albania’-s

Ka nisur futja e tifozëve të parë në stadiumin “Air Albania”.

Kryeqyteti shqiptar është “pushtuar” nga tifozët e Romës dhe Feyenoordit, ekipe që do të përballen sonte mes tyre në stadiumin kombëtar në finalen e Conference League.

Sfida nis në orën 21:00 dhe do të transmetohet në Supersport 2, teksa ultrasit e parë shihen duke iu afruar stadiumit.

Ka një miks midis tifozëve italianë dhe holandezë, teksa pak më vonë kalon një grupim ultrasish i skuadrës nga Roterdami, aktivë me koret e tyre.

- Advertisement -

MË TË FUNDIT