Ngjashmëria e frikshme e aktorit kosovar me liderin çeçen Ramzan Kadrov

Aktori kosovar, Arjanit Hoti, ka ngjashmëri të madhe me liderin çeçen, Ramzan Kadyrov, shkruan Express.

Se ka ngjashmëri me të e ka pranuar edhe vetë aktori, duke publikuar në llogarinë e tij në Instagram, foton e tij dhe një foto të liderit çeçen bashkë me Putinin, duke shkruar “na zbulun bir”.

Në foton e shpërndarë nga Hoti kanë komentuar shumë fytyra publike, në mesin e të cilëve edhe Fatmir Spahiu, Mozzik, Getinjo e Agon Amiga./Express

- Advertisement -

MË TË FUNDIT