Ngjarje e rëndë, djali vret prindërit

Një ngjarje e rëndë ka tronditur këtë mëngjes fshatin Xhafzotaj në Durrës.

 

Një burrë dhe një grua janë gjetur të vdekur në derën e shtëpisë.

Policia ka arrestuar si të dyshuar për vrasjen me armë zjarri djalin e viktimave, raporton TCH. Prej kohësh, i biri 40-vjeçar kishte probleme të shëndetit mendor dhe merrte medikamente për mbajtjen nën kontroll të gjendjes.

- Advertisement -

MË TË FUNDIT