Ngjarja e rëndë në Pozheran të Vitisë: Burri vrau gruan, dy djemtë dhe pastaj veten

Rasti tragjik në Viti, burri vrau gruan, dy djemtë dhe pastaj veten.

Një vrasje e katërfishtë ka ndodhur në fshatin Pozhoran të Komunës së Vitise.

Mësohet se se kryefamiljari ka vrarë dy djemtë, gruan dhe në fund veten.

Lajmin e ka konfirmuar Policia e Kosovës.

“Informata e para qëndrojnë se një vrasje e katërfisht ka ndodhur në fshatin Pozhoran të Gjilanit. Njesitet policore janë duke u marrë me rastin. Hetuesit kanë dalë në vendin e ngjarjes”, thuhet në konfirmimin e policisë.

- Advertisement -

MË TË FUNDIT