Ngacmon peshkaqenin, shihni çfarë i ndodh (video)

Kjo video tregon momentin kur një australian ngacmon me shtizën e tij një peshkaqen në ujë.

Peshkaqeni e sulmoi 19-vjeçarin Brad Vale, duke e kafshuar në këmbë dhe bark.

Vale thotë se peshkaqeni 2.5 metra e kafshoi në bark.

Për fat ai arriti të dalë mbi ujë dhe të shpëtojë.

 

- Advertisement -

MË TË FUNDIT