Ngacmim seksual në Skenderaj

Një ngacmim seksual ka ndodhur gjatë ditës së djeshme në Skenderaj, ku tri femra janë ngacmuar seksualisht nga një person mashkull, shkruan Drenica Press.

Lidhur me këtë ngjarje Policia e Kosovës thotë se: Raportohet se tri viktima femra kosovare janë ngacmuar seksualisht nga një i dyshuar mashkull kosovar dhe i dyshuari ka ikur nga vendi i ngjarjes. Është njoftuar prokurori kujdestar dhe rasti mbetet nën hetime./DRENICA PRESS/

- Advertisement -

MË TË FUNDIT