Nga seriali “O Sa Mirë”: Dhimbje e tmerrshme dhe pikëllim i pakufishëm

Dhimbje të tmerrshme dhe pikëllim të pakufishëm na dha sot lajmi për vdekjen e Art Kurtit, kolegut fantastik që kishim në Serialin “O Sa Mirë”, shkruan faqja zyrtare e serialit përmes rrjeteve sociale

“Tepër i ri për të shkuar.
Do ta kujtojmë gjithmonë mirësinë e tij, talentin e tij, të qeshurën e tij.
Ngushëllime familjarëve, artistëve dhe miqve!”, përfundon ngushëllimi i faqes zyrtare të O Sa Mirë për familjen miqtë dhe artistët e Art Kurtit. /Drenica Press/

Image may contain: 1 person, sitting, beard and indoor

 

- Advertisement -

MË TË FUNDIT