Nga këto vende janë 9 të infektuarit me Covid 19 në Skenderaj (FOTO)

Gjatë ditës së sotme është shënuar numër i madh i rasteve me Covid 19 në Skenderaj, shkruan Drenica Press.

Sipas IKSHPK-së thuhet se në Skenderaj gjatë 24 orëve të fundit janë shënuar 9 raste me Covid 19.

Ndërkaq të infektuarit janë nga këto vende: 3 raste nga fshati Kryshec, 4 raste nga qyteti Skenderaj, 1 rast në Burojë, dhe 1 rast nga fshati Kuçicë. DRENICA PRESS/

 

- Advertisement -

MË TË FUNDIT