Nga këto fshatra të Skenderajt janë të infektuarit e fundit me koronavirus

Edhe 193 raste të reja me koronavirus janë shënuar në 24 orët e fundit në Kosovë, shkruan DrenicaPress.

Në njoftimin e IKSHPK-së bëhet e ditur se në 24 orët e fundit janë shëruar gjithsej 205 të infektuar me COVID-19.

Sipas njoftimit të IKSHPK-së në komunën e Skenderajt janë 4 raste të reja me koronavirus. 1 me lokalitet në Kopiliq të Epërm, 1 në Likoc dhe 2 në Lubavec. /DrenicaPress

- Advertisement -

MË TË FUNDIT