Nga frika që po i marrin ‘mësysh’, Loredana dhe Mozzik bëjnë këtë veprim

Loredna dhe Mozzik pas disa muajve ndarje janë ribashkuar.

Kështu na kanë lenë të kuptojmë nga publikimet e shumta që i bëjnë në rrjetet sociale, shkruan Indeksonline.

Familja e tyre pritet të rritet, pasi sipas disa imazheve Loredana ka konfirmuar shtatzëninë e dytë.

E gjithë kjo ‘mbarësi’ në familjen e tyre, duket se i ka shtyrë dyshen të vendosin nga një mësysh në qafë për tu mbrojtur nga syri i keq.

Nga frika e madhe, ata gjetën këtë metodë që e kemi hasur edhe nga shumë figura tjera publike./Indeksonline/

- Advertisement -

MË TË FUNDIT