Neymar poston foto me flamujt e Kosovës dhe Shqipërisë, ja çfarë shkruan

Flamuri i Kosovës dhe i Shqipërisë kanë zënë vend në një fotografi të Neymarit të publikuar në Instagram.

Ylli brazilian javën e kaluar organizoi turneun e tij ‘Neymar Jr’s Five’ në Brazil, me ekipe pjesëmarrëse nga 55 shtete.

Në këtë turne morën pjesë edhe një skuadër nga Shqipëria dhe një nga Kosova, madje këta të fundit arritën deri në çerekfinale.

Neymar sot ka vendosur të përshëndes ekipet pjesëmarrëse në këtë turne, duke publikuar një fotografi në Instagram ku shfaqet flamuri i Kosovës dhe i Shqipërisë.

- Advertisement -

MË TË FUNDIT