Neymar mund të bëhet më i miri – e thotë Messi

 

Lionel Messi beson se bashkëlojtari i tij, Neymar, mund të bëhet futbollisti më i mirë në botë.

“Unë e kam thënë edhe më herët, se me kualitetin që ka Neymar, prekjen dhe fizikun, ai mund të bëhet lojtari më i mirë në botë”, ishin fjalët e thëna nga Messi në një deklaratë ekskluzive për Squawka./DrenicaPress/

- Advertisement -

MË TË FUNDIT