Neymar, Messit: Gjithmonë do ta mbajë mend gjestin tënd (video)

 

Sulmuesi i Barcelonës, Neymar, e ka falenderuar publikisht Lionel Messin për gjestin e tij që i dha mundësinë të shënoj golw nga penaltia në duel me Cordoban.
“Në pjesën tjetër të jetës time gjithmonë do të mbajë mend gjestin e Messit. Ai është futbollisti më i mirë në botë, i duhej goli për het trik, i duhej goli për Pichichi dhe më tha që unë ta godas penalltinë. Unë e falënderoj shumë për gjestin e tij të madh, dhe për të gjithë çfarë ai bën për ne” ka thënë Neymar.
- Advertisement -

MË TË FUNDIT