Neymar i nervozuar me zëvendësimin (video)

 

Teksa Barcelona po fitonte ndaj Sevillës me rezultat 2-1, Luis Enrike,bëri një zëvendësim, duke larguar nga loja Neymarin dhe inkuadruar në lojë Xavin.
Sulmuesi brazilian nuk e pëlqeu këtë zëvendësim, duke u shprehur i pakënaqur nga banka rezervë me gjestet e tij.
- Advertisement -

MË TË FUNDIT