Neymar e Alves shkelma Suarezit (video)

 

Gjatë stërvitjes së djeshme të lojtarëve të Barcelonës, Neymar dhe Dani Alvesh, e kanë shkelmuar bashkëlojtarin e tyre, Luis Suarez. Gjatë vrapimit për top, Neymar i merr topin Suarezit dhe e hedh për toke. Sikur të mos i mjaftonte kjo, Neymar ia jep “bakshish” edhe një shkelm. Suarezit një bakshish të tillë ia dha edhe Dani Alvesh.
Krejt kjo në shenjë hajgare, si gjithmon në stërvitjet e Barcelonës.

 

- Advertisement -

MË TË FUNDIT