Nesër i jepet lamtumira e fundit të riut nga fshati Ticë, varrimi në ora 17:00

Një lajm i trishtë ka kapluar familjen Mehmeti nga fshati Ticë me rastin e ndarjes nga jeta në moshë të re të familjarit të tyre Fehmi Mehmetit. Sic mëson Drenica Press, varrimi do të bëhet nesër në ora 17:00 në varrezat e fshatit Ticë e Skenderajt.

Kujtojmë së i ndjeri ndërroi jetë në shtetin e Austrisë, pasi në vitin 2014 kishte pësuar një aksident të rëndë dhe si pasojë e këtij aksidenti gjerë në momentin fundit të jetës vuante nga ky aksident.

- Advertisement -

MË TË FUNDIT