Nesër hidhet shorti i Ligës së Kampionëve, ja çiftet e mundshme

 

Në Nion, në selinë e UEFA-së të pemten prej orës 12:00 do të hidhet shorti për çerekfinalet e Ligës së Kampionëve.
Në këtë short, nuk ka më përparësi asnjëra skuadër dhe tash e tutje çdo ekip mund të bie të ndeshet me cilindo ekip që e do shorti.
Ekipet e kualifikuara për tetëshen më të mirë të Europë në stinorin 20114/15 janë: Bayern, PSG, Porto, Real Madrid, Atletico Madrid, Monaco, Barcelona dhe Juventus.
- Advertisement -

MË TË FUNDIT