Nëna e tre fëmijëve fiton më shumë se 12 mijë euro në muaj duke ngrënë para kamerës

Një nënë e cila u bë virale në rrjete sociale për madhësinë e barkut të saj, ka zbuluar se tani fiton deri në 12 mijë euro duke ngrënë para kamerës.

Antonia Graham, 25 vjeçare nga Anglia, ka grumbulluar më shumë se 537 mijë ndjekës në TikTok që kur u bë virale në prill të vitit të kaluar me një video që zbuloi barkun e saj.

Ajo mblodhi 7.6 milionë shikime teksa duartrokiti kritikët që e quanin “të shëndoshë”, transmeton Klankosova.tv.

Antonio, nënë e tre fëmijëve, ka vazhduar të shohë rritjen e ndjekësve të saj në rrjete sociale duke shpërndarë video pozitive dhe gazmore teksa tregon peshën e saj.

Ajo pretendon se ngrënia në kamerë e ka mësuar të dojë trupin e saj dhe miqtë përpiqen ta besojnë atë kur ajo u tregon për punën e saj që shkakton zili.

Antonia tha: “Kam luftuar shumë me peshën time deri vitin e kaluar, isha në dieta dhe madje bëra një agjërim pesëditor me ujë me shpresën për të humbur peshë. Por nuk ndodhi”.

Antonia now works just two days a week to fulfil the video requests from fans who want to watch her eatingAntonia racked up over 357,000 followers on TikTok after going viral with a video joking about her stomach. Pictured: Antonia at a Toby Carvery

Antonia Graham, 25, (pictured) from North-West England, has revealed that she earns up to £10,000 a month from sharing videos of herself eating

- Advertisement -

MË TË FUNDIT