Nëna e futbollistit të Arsenalit kërcënon asistentin e Wengerit!

Një histori interesante ka ndodhur në skuadrën e Arsenalit. Nëna e talentit të Arsenalit, Ainsley Maitland-Niles e ka kërcënuar një asistent të Arsene Wengerit për një arsye të çuditshme.

Jules Niles, nëna e futbollistit u ndje e ofenduar kur djali i tij u zëvëndësua nga trajneri i të rinjëve të Arsenali në një ndeshje për grupmoshat U21.

Ajo e ka ofenduar dhe kërcënuar rëndë zyrtarin e Arsenalit. Policia ishte ftuar në vendngjarje pas kërcënimeve të bëra.

Ainsley Maitland-Niles, talenti i Arsenalit u bë i njohur kur Wenger e futi në ndeshjen e Ligës së Kampionëve ndaj Galatasarayt duke u bërë futbollisti i dytë më i ri në këtë garë për Arsenalin me 17 vjet e 102 ditë.

- Advertisement -

MË TË FUNDIT