Nedved tregon klubet e interesuara për Paul Pogba

 

Mesfushori i Juventusit, Paul  Pogba, është njëri nga lojtarët më të kërkuar nga klubet e mëdha, pasi është lojtari më i mirë në Seria A.
Së fundmi drejtori i Juventusit, Pavel Nedved, ka bërë të ditur se PSG ka bërë ofertë për Pogban.
“Po, PSG-ja ka dërguar ofertë. Por nuk është vetëm Parisi. Real Madridi dhe Barcelona gjithashtu janë të interesuara”. ka thënë Nedved.
- Advertisement -

MË TË FUNDIT