Në Prishtinë vetura godet në “zebër” nënën me fëmijë

Një aksident ka ndodhur në rrugën “Agim Ramadani”, shumë afër qendrës së kryeqytetit.

Një grua me fëmijën e saj në karrocë, sipas dëshmitarëve, përderisa po kalonte në “zebër”, pjesës për kalimin e rrugës nga këmbësorët, thuhet se është goditur nga një veturë që nuk i respektoi shenjat e komunikacionit dhe nuk ndalonte.

Në vendin e ngjarjes ka dalë policia dhe më pas autoambulanca, e cila ka dërguar në emergjencë nënën me fëmijën e saj.

- Advertisement -

MË TË FUNDIT