Në listën e PDK-së për deputet edhe këngëtari i njohur

Partia Demokratike e Kosovës e ka publikuar dje listën e kandidatëve për deputetë në zgjedhjet e 6 tetorit.

Në listë është edhe emri i këngëtarit të njohur kosovar, Fahrush Azemi.

Autori i shumë hiteve është me profesion arkitekt.

“Bardhoshkë e bardhë” dhe “Të kam në zemër Kosovë” janë disa nga hitet e tij./Indeksonline/

- Advertisement -

MË TË FUNDIT