Në femër në Drenas ngacmohet, fotografohet dhe fotografit i postohen në facebook

Një person në Drenas është arrestuar pas një ankese te një femre.

Mësohet se ankuesja femër K/Shqiptare ka raportuar se i dyshuari mashkull K/Shqiptar disa herë  e  kishte ngacmuar seksualisht  dhe e kishte fotografuar me ç’rast  fotot e viktimës i kishte postuar në  rrjetin social Facebook.

I dyshuari është  intervistuar dhe i njëjti me vendim të  Prokurorit  lirohet në  procedurë  të  rregullt. Rasti nën hetime. /Drenica Press/

LEXO EDHE:  Stadiumi Nacional i Kosovës në Drenas do të mbajë këtë emër

- Advertisement -

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

MË TË FUNDIT

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com