Në familjen e Gilit sot ka festë, ja çka po festohet

Familja e Gilit sot ka festë.

Djali i këngëtares, Roberti sot feston ditëlindjen, shkruan portali GazetaBlic.

Me një postim në Instagram Gili e ka uruar.

Sot 29 vite më parë erdhe ti BIRI IM i parë ROBERT për të më mësuar se në këtë jetë ja vlenë për të jetuar e sakrifikuar për një djalë si ti!Ti je lumturia e krenaria e mamit babit dhe vëllaut tënd Redonit !I bëfsh 💯‘, ka shkruar ajo në postim.

- Advertisement -

MË TË FUNDIT